Jaguarem w rowerzystkę. Ucierpiała 57-letnia kobieta

reklama

W sobotę, około godz. 13:30 w Raciążu na skrzyżowaniu ulic Kilińskiego, 19 stycznia i Przechodniej doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy.

Wstępnie policjanci ustalili, że kierujący jaguarem 31-latek z gminy Raciąż jechał ul. 19 stycznia i skręcał w lewo w ul. Kilińskiego, a 57-letnia rowerzystka natomiast  wyjeżdżała z ul. Przechodniej na wprost. Na skrzyżowaniu osobówka uderzyła w jednoślad, w wyniku czego kobieta z obrażeniami ciała karetką pogotowia została przewieziona do szpitala.

- Zarówno kierowca jaguara, jak i rowerzystka byli trzeźwi. Prowadzone jest  w tej sprawie postępowanie. Ma ono na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - podaje podkom. Kinga Drężek-Zmysłowska z Komendy Powiatowej Policji w Płońsku.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz