Hodował w szklarni marihuanę i ... pomidory

reklama

Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali na terenie gminy Ujście 43-letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi. Mężczyzna hodował rośliny w szklarni razem z ... pomidorami. Za popełnione przestępstwo może on teraz trafić do więzienia nawet na 8 lat.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem Przestępczości Gospodarczej z pilskiej komendy ustalili mężczyznę, który na swojej posesji może uprawiać konopie. Z zebranych w tej sprawie materiałów wynikało, że nielegalny proceder został zorganizowany w szklarni znajdującej się w pobliżu miejsca zamieszkania mężczyzny na terenie gminy Ujście. 21 sierpnia br. funkcjonariusze postanowili sprawdzić podejrzane miejsce.

Kilka minut przed godziną 15.00 policjanci weszli na wytypowaną posesję. Na miejscu zatrzymany został 43-letni mężczyzna. Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych okazało się, że mężczyzna w szklarni zorganizował uprawę konopi indyjskich, którą przysłaniały sadzonki pomidorów. Śledczy zabezpieczyli 10 roślin konopi w różnej fazie rozwoju.

Zatrzymany to 43-letni mieszkaniec gminy Ujście. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat więzienia.

Podkom. Żaneta Kowalska - KPP Piła

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz