Hodował w doniczkach konopie indyjskie

reklama

Policjanci z wydziału kryminalnego KPP w Pile zlikwidowali domową uprawę konopi oraz zabezpieczyli kilka porcji marihuany.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili, że jeden z mężczyzn mieszkający na terenie Piły może w swoim domu uprawiać konopie indyjskie. W związku z tym policjanci doprecyzowali szczegóły i weszli na ustaloną wcześniej posesję. Na miejscu zastali 32-letniego mężczyznę, który był zaskoczony wizytą policjantów.

Podczas przeszukania pomieszczeń mieszkalnych policjanci znaleźli na działce przylegającej do posesji 5 doniczek z roślinami konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu. Ponadto w mieszkaniu ujawniono kilka porcji marihuany. Kryminalni zabezpieczyli nielegalny towar, a jego właściciel trafił do policyjnego aresztu.

Zatrzymanemu pilaninowi za popełnione przestępstwo grozi kara do 3 lat więzienia.

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz