Grupa Speed po raz kolejny rusza do akcji

reklama

Nieoznakowane radiowozy pojawią się w regionie w ramach akcji pn. „Prędkość na drodze krajowej nr 6”. We wtorkowych działaniach uczestniczyć będą policjanci, którzy należą do specgrupy Speed.

Celem jednodniowej akcji ma być zmniejszenie zagrożenia bezpieczeństwa z powodu nieprzestrzegania ograniczeń prędkości, nieprawidłowego wyprzedzania oraz ograniczenie zjawiska niekorzystania z pasów bezpieczeństwa.

- Mundurowi zwrócą także uwagę na zjawisko korzystania przez kierowców z telefonu komórkowego w sposób wymagający trzymania go w ręku – zapewniają funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. - Policjanci podczas działań wykorzystają ręczne mierniki prędkości oraz pojazdy nieoznakowane, wyposażone w wideorejestrator – dodają.

W akcji „Prędkość na drodze krajowej nr 6” uczestniczyć będą funkcjonariusze z Gdańska, Gdyni, Słupska, Kartuz, Wejherowa oraz Lęborka. Poprzypominamy, że policjantów należących do specgrupy Speed nie obowiązują granice administracyjne.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz