Groził wysadzeniem kamienicy w powietrze

reklama

Sensacyjne sceny rozegrały się dzisiaj w Chodzieży. 62-letni mężczyzna zabarykadował się w swoim mieszkaniu i groził wysadzeniem budynku w powietrze. Policja ewakuowała 25 mieszkańców kamienicy.

Cała akcja rozpoczęła się przed południem. W jednym z mieszkań przy ul. Piekary, w trakcie egzekucji komorniczej, zabarykadował się 62-letni mężczyzna, który zagroził wysadzeniem kamienicy w powietrze.

Błyskawicznie na miejscu pojawili się policjanci, strażacy, pogotowie energetyczne oraz gazowe . Wezwano także policyjnego negocjatora. Policja zamknęła całą ulicę.

– Z kamienicy oraz z lokali użytkowych i gastronomicznych policjanci ewakuowali wszystkie osoby – potwierdza mł. asp. Karolina Smardz-Dymek – oficer prasowy KPP w Chodzieży.

Po ponad 3 godzinach mężczyzna wyszedł ze swojego mieszkania.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz