Gdzie jest 16-letnia Ola z Łęgskiej?

reklama

Wciąż nie wiadomo, gdzie jest 16-letnia Aleksandra Gładysiak, która w poniedziałek wieczorem nie wróciła do domu. W poszukiwania zaginionej włączyli się ratownicy WOPR. 

Komenda Miejska Policji we Włocławku we wtorek rano podała, że prowadzi poszukiwania za zaginioną Aleksandrą Gładysiak. 16-latka (początkowo podawano, że zaginiona ma 17 lat) w poniedziałek, 11 marca około godziny 19 wyszła od rodziny mieszkającej przy ulicy Lipnowskiej na Zawiślu. Nie wróciła do domu przy ul. Łęgskiej, ani nie nawiązała kontaktu z rodziną. 

W poszukiwania dziewczyny włączyli się ratownicy Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego, który penetrowali Wisłę i okolice rzeki. 

- Zdecydowano o poszukiwaniach na tym obszarze, bo pies tropiący zgubił ślad w pobliżu Wisły  - wyjaśnia sierż. Tomasz Tomaszewski z włocławskiej policji. 

Zaginiona 16-latka ma 160 cm wzrostu, jest szczupła. Ma oczy koloru niebieskiego, nos prosty, uszy przylegające małe, włosy proste jasne do ramion.

W dniu zaginięcia Aleksandra Gładysiak była ubrana granatową kurtkę, czarną bluzę z kapturem z przodu z kolorowymi napisami, czarne obcisłe spodnie, buty sportowe koloru różowego. Miała przy sobie także plecak koloru różowego. 


Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionej lub widział ją po dniu zaginięcia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policją we Włocławku. Należy dzwonić pod numery telefoniczne: 054 414 50 25, 054 414 52 51 lub numer alarmowy 112.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz