Funkcjonariusze KAS i policji zabezpieczyli nielegalny tytoń

reklama

Policjanci z Augustowa oraz funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej z Suwałk zabezpieczyli ponad 66 kilogramów suszu tytoniowego oraz sprzęt służący do nielegalnej produkcji papierosów. W związku ze sprawą został zatrzymany 67-latek. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz dalszym jego losem zajmie się sąd.


Augustowscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami KAS z Suwałk wkroczyli na teren jednej z posesji w gminie Sztabin. Mundurowi podejrzewali, że mieszkający tam mężczyzna, może nielegalnie wytwarzać papierosy. Ich podejrzenia okazały się słuszne. Na posesji 67-latka funkcjonariusze ujawnili ponad 66 kilogramów suszu tytoniu bez polskich znaków akcyzy oraz ponad 0,5 kilograma krajanki tytoniu. Mundurowi zabezpieczyli również sprzęt służący do nielegalnej produkcji papierosów.

Gdyby nielegalny towar trafił na rynek  Skarb Państwa straciłby blisko 33600 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzut. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz