Dziecko wypadło z trzeciego piętra

reklama

Do dramatycznych wydarzeń doszło w sobotnią noc przy ulicy Dąbrówki. Z jednego z bloków wypadł mały chłopiec.

Ratownicy i policjanci zostali zawiadomieni, że z trzeciego piętra (czwarta kondygnacja) jednego z bloków przy ulicy Dąbrówki w Mielcu wypadło małe dziecko.

Okazało się, że z mieszkania zlokalizowanego na samej górze bloku wypadł pięcioletni chłopiec. Przeżył wypadek, został przewieziony do szpitala w Rzeszowie. Okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia wyjaśniać będą policjanci z Mielca.

- Przed północą dyżurny mieleckiej policji został poinformowany, że z okna bloku wypadło małe dziecko. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 5-letni chłopczyk wskoczył na stojącą pod oknem kanapę, wspiął się na parapet, przechylił i wypadł. Mieszkanie znajdowało się na trzecim piętrze. Ranny 5-latek został przetransportowany do szpitala. Matka chłopca i opiekująca się nim ciocia były trzeźwe - poinformowała w niedzielę rano Komenda Powiatowa Policji w Mielcu.
 

[ALERT]1567323057475[/ALERT]

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz