Dziecko wypadło z trzeciego piętra. Informacje policji

reklama

Dziś w godzinach popołudniowych z okna kamienicy przy ul. Staszica wypadło 1,5-roczne dziecko. W chwili zabierania przez karetkę pogotowia dziewczynka była stabilna. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

 

Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek. Z naszych ustaleń wynika, że dziś ok. 16.00 z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy Staszica wypadło 1,5-roczne dziecko. W chwili interwencji Zespołu Ratownictwa Medycznego stan dziewczynki był stabilny, była przytomna.

Poniżej komentarz Agnieszki Dzik, oficer prasowej KPP Sochaczew w tej sprawie:

- Dzisiaj popołudniu dostaliśmy informację, że 1,5 roczne dziecko wypadło z okna. Dziewczynka była przytomna i została przetransportowana do szpitala. Z naszych wstępnych ustaleń wynika, że był to nieszczęśliwy wypadek.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz