Dostał kubeł zimnej wody

reklama

Utratą prawa jazdy na trzy miesiące i wysokim mandatem zakończyła się dla 39-letniego kierowcy zbyt szybka jazda przez miejscowość Koszkowo. Mężczyzna pędził ponad 100 km/h w terenie zabudowanym. Gdy go zatrzymano był bardzo zaskoczony, że...tak szybko jechał.

Na tym odcinku drogi w miejscowości Koszkowo (gmina Borek Wlkp.) prawo jazdy stracił już niejeden kierowca. Mimo to nadal policja wciąż łapie piratów drogowych. Tak było w przypadku 39-letniego przedstawiciela handlowego z powiatu poznańskiego. - Jechał autem marki Skoda Octavia 109 km/h w miejscu, gdzie powinien jechać z prędkością 50 kilometrów. Przekroczył dozwoloną prędkość o 59 km/h - mówi podkom. Adrian Polerowicz, naczelnik Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Gostyniu. - Po zatrzymaniu mężczyzna był bardzo zaskoczony. Powiedział policjantom, że nie wiedział, że tak szybko jedzie... - dodaje naczelnik gostyńskiej drogówki. Mężczyzna stracił prawo na trzy miesiące, dodatkowo został ukarany mandatem w wysokości 400 złotych i punktami karnymi.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz