Domowy tyran bez wyjścia. Musiał opuścić mieszkanie

reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Koziegłowach zatrzymali 49-latka, który znęcał się nad żoną. Śledczy ustalili, że od 5 lat stosował on przemoc domową wobec swojej rodziny. Domowy tyran usłyszał już zarzut znęcania się nad żoną. Za popełnione przestępstwo odpowie jako recydywista. Dodatkowo prokurator zajmujący się sprawą nakazał mu opuścić wspólne mieszkanie i stawiać się regularnie na Policji.

Do zatrzymania doszło wczorajszej nocy w Kuźnicy Nowej. Około godziny 2.00 przerażona kobieta poprosiła o pomoc koziegłowskich policjantów. Ze zgłoszenia wynikało, że jej nietrzeźwy i agresywny mąż dobija się do mieszkania. Na miejscu błyskawicznie zjawił się patrol policji z Koziegłów, który zastał na miejscu rozjuszonego 49-latka. 

Stróże prawa od razu zatrzymali dobrze znanego im 49-latka i doprowadzili agresora do policyjnego aresztu. W rozmowie z policjantami kobieta wyznała, że jej mąż od pięciu lat stosuje wobec niej przemoc. W obawie o życie dziecka oraz własne, powiadomiła stróżów prawa. 

Sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Koziegłowach którzy zebrali dowody przeciwko mężczyźnie, a kiedy potwierdziło się, że jest sprawcą przemocy w rodzinie, doprowadzili go do prokuratury. Prokurator nie miał wątpliwości, że 49-latek nie może dłużej pozostać w domu z żoną i dzieckiem. Nakazał mu natychmiastowe opuszczenie mieszkania oraz zobowiązał do regularnego stawiania się na policyjny dozór w komendzie. 

Za stosowanie przemocy w rodzinie grozi odpowie jako recydywista, bowiem w przeszłości odbywał wyrok za znęcanie się nad rodziną. O jego dalszym losie zdecyduje wkrótce sąd.

[KPP Myszków]

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz