Domowa egzekucja: Z zimną krwią zabił własną rodzinę. Do brutalnego mordu użył siekiery

reklama

Marceli C. to 18-latek z małej miejscowości w Ząbkowicach Śląskich na terenie województwa dolnośląskiego. To co zrobił ten młody człowiek nigdy nie powinno się zdarzyć i przypomina kadr z amerykańskiego horroru. Gdy jego rodzina spała, postanowił ich zamordować.

Niewyobrażalna tragedia i brutalna egzekucja. Tak można nazwać morderstwo, do którego dopuścił się 18-letni Marceli, cichy i spokojny chłopak. Podczas snu swojej rodziny postanowił zabić matę i tatę. Śmierć spotkała także jego młodszego brata. Chłopczyk miał zaledwie 7 lat. Masakrę przeżył tylko starszy brat mordercy, który był poza domem.

Do zbrodni doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek.18-latek zadzwonił na policję i nie przyznał się pierwotnie do zbrodni. Odpowiedzialność zrzucił na włamywaczy, którzy mieli zaatakować rodzinę. Po przesłuchaniu przyznał się jednak, że zimną krwią zamordował swoją rodzinę. Wskazał miejsce gdzie ukrył siekierę oraz ubrania.

Potwierdzam, że doszło do zdarzenia. Nie żyją trzy osoby, dwoje dorosłych i 7-letnie dziecko. Zatrzymano młodego mężczyznę, który jest podejrzewany o dokonanie zbrodni – mówi kom. Ilona Golec z ząbkowickiej policji.

Na razie nie podawane są informacje na temat motywów zbrodni. (fot. pixabay)

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz