Czołowe zderzenie pod Płockiem. Powód?

reklama

36-letni płocczanin pędził drogą krajową nr 60. Śpieszyło mu się tak bardzo, że najechał na tył innego pojazdu i doprowadził do czołowego zderzenia. 

Do zdarzenia doszło w czwartek 21 marca ok. 14:00 w miejscowości Ciachcin (gm. Bielsk).

- Jak ustalili mundurowi, kierujący samochodem osobowym marki Renault 36-letni płocczanin nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, uderzył w tył pojazdu poprzedzającego, który na skutek siły uderzenia zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się czołowo z jadącym z naprzeciwka, mazdą - relacjonuje sierż. szt. Marta Lewandowska, rzeczniczka prasowa płockiej policji. 

Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci zatrzymali prawo jazdy 36-latka w związku z uzasadnionym podejrzeniem, że kierowca popełnił wykroczenie, za które może być orzeczony zakaz prowadzenia pojazdów. O tym, czy kierowca straci prawo jazdy, zadecyduje sąd. 

Policja apeluje do kierujących o przestrzeganie obowiązujących przepisów ruchu drogowego oraz dostosowanie prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz