Czołowe zderzenie dwóch aut osobowych. 7 osób z obrażeniami

reklama

Policjanci z Człuchowa wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w sobotę rano w Chrząstowie, gdzie na łuku drogi krajowej nr 22 osobowy Volkswagen czołowo zderzył się z Renault - informuje KPP w Człuchowie. 

W minioną sobotę o godzinie 8.30 policjanci z Człuchowa otrzymali informację o wypadku drogowym w Chrząstowie, gdzie osobowy Volkswagen zderzył się z Renault. Natychmiast na miejsce zdarzenia zostali wysłani funkcjonariusze oraz służby ratownicze. 

Policjanci pracujący na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca Volkswagenem mieszkanka Starogardu Gdańskiego jadąc w stronę Wałcza na łuku drogi, na mokrej nawierzchni (padał deszcz) wpadła w poślizg i zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym Renault. W wyniku zderzenia obrażenia odniosło 7 osób, dwie kobiety, dwóch mężczyzn i troje dzieci. Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitali w Człuchowie i Chojnicach, 13 letni chłopiec został zabrany śmigłowcem do szpitala w Pile. Droga przez kilka godzin była zablokowana, kierowcy obu samochodów byli trzeźwi. Policjanci zabezpieczyli miejsce wypadku, zorganizowali objazdy, sporządzili oględziny i przesłuchali świadków wypadku, aktualnie ustalają szczegóły tego wypadku.

Funkcjonariusze apelują, aby dostosować prędkość do panujących warunków na drodze, zachować odpowiednią odległość od poprzedzającego pojazdu. Zwracajmy również szczególną ostrożność włączając się do ruchu lub wjeżdżając na skrzyżowania. Zaplanujmy także przerwy na odpoczynek podczas podróży.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz