Ciężko ranny po wypadku. Miał 3 promile!

reklama

Do wypadku doszło w poniedziałek po godz. 17 na drodze pomiędzy Lasocicami i Święciechową. Kierowca toyoty RAV4 jechał sam. Na łuku drogi stracił panowanie nad autem, które zjechało na przeciwny pas ruchu, wpadło do rowu i dachowało. Kierowca był uwięziony w aucie, nie było z nim kontaktu. 

Z całkowicie rozbitego samochodu wydobyli go strażacy i udzielili pierwszej pomocy. Mężczyzna został zabrany karetką do szpitala. Auto nadaje się do kasacji. Straty w mieniu oszacowano na 100.000 zł. Interweniowali zawodowi strażacy z Leszna i OSP Święciechowa.

Mieszkaniec Święciechowy doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń. Badanie próbki jego krwi wykazało, że miał ponad 3 promile alkoholu! Okazało się też, e nie posiada prawa jazdy. Uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi zostały mu kilka lat temu cofnięte. Policja ustala z jakiego powodu. 65-latek odpowie przed sądem za jazdę po pijanemu i bez uprawnień. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, co najmniej 3-letni zakaz kierowania pojazdami oraz wysokie kary pieniężne.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz