BMW wjechało w przystanek autobusowy

reklama

W piątek około godziny 5.00 doszło do groźnego zdarzenia drogowego w miejscowości Szpiegowo w gminie Dobrzyń nad Wisłą. Kierujący samochodem osobowym marki bmw z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi i uderzył w przystanek autobusowy. 

Na miejsce oprócz strażaków z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Lipnie przybyli także druhowie z OSP w Mokowie i Dobrzyniu nad Wisłą oraz Zespół Ratownictwa Medycznego i policja. 

- Nasze działania polegały na zabezpieczeniu terenu akcji, odłączeniu zasilania i zakręceniu butli z gazem w pojeździe, pomocy ZRM [Zespół Ratownictwa Medycznego. przyp. red.] w prowadzeniu RKO [resuscytacja krążeniowo-oddechowa. przyp. red.], pomocy w przetransportowaniu poszkodowanego do karetki pogotowia, kierowaniu ruchem oraz neutralizacji płynów eksploatacyjnych z jezdni - relacjonują na swoim facebooku zdarzenie druhowie OSP w Dobrzyniu nad Wisłą.

Na szczęście na przystanku nie było żadnej osoby oczekującej na autobus. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz