BMW całe w płomieniach. Dym było widać z daleka...

reklama

Dzisiaj na drodze krajowej nr 55 w miejscowości Wabcz doszło do groźnego wypadku. Samochów BMW stanął w płomieniach, kierujący pojazdem na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia strażacy zastali auto marki BMW objęte całkowicie pożarem na poboczu drogi, która została całkowicie zablokowana. Nikt nie odniósl obrażeń, choć sytuacja wyglądała dramatycznie. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku. Ratownicy w aparatach ochrony dróg oddechowych podali jeden prąd piany ciężkiej na palący się samochód osobowy. W trakcie działań na miejsce przyjechał patrol policji. Po ugaszeniu pożaru auto przekazano właścicielowi. Ruch na drodze został przywrócony. Straty oszacowano na 45 tysięcy złotych. 


 

 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz