Bijatyka podczas meczu Włocłavii. Pseudokibice wtargnęli na murawę!

reklama

W minioną niedzielę Włocłavia Włocławek podejmowała na własnym boisku Legię Chełmża. W pewnym momencie na boisko wtargnęli pseudokibice. Jak udało się nam ustalić, kilka osób zostało już zatrzymanych.

Kibice Włocłavii i Legii Chełmża nie darzą się wzajemnym szacunkiem. Jeszcze kilka dni przed rozpoczęciem spotkania włocławianie organizowali zbiórkę na Bulwarach, skąd zorganizowaną grupą udali się w stronę stadionu Ośrodka Sportu i Rekreacji. Przez pierwsze 45 minut kibice obu drużyn skandowali głośne okrzyki, ale nic nie zwiastowało takiego obrotu spraw.

W przerwie spotkania na murawę wtargnęło jednak kilkudziesięciu pseudokibiców. W ruch poszły między innymi pięści i elementy boiskowego wyposażenia. W porę interweniowali jednak będący na miejscu policjanci, którzy użyli gazu. Jak udało się nam ustalić, kilka osób zostało zatrzymanych.

- Obecnie trwają czynności operacyjne. Doszło do zakłócenia ładu i porządku. Policjanci zareagowali, a osoby przebywające na stadionie zostały wylegitymowane, a niektóre zatrzymane. Teraz prowadzone są intensywne czynności dotyczące uczestniczenia w bójce oraz uszkodzenia mienia - powiedział w rozmowie z portalem Dzień Dobry Włocławek sierż. Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Mimo zamieszek, mecz nie został przerwany. Po dobrej grze Włocłavia Włocławek wygrała 4:0.  Fragment bójki pseudokibiców prezentujemy na materiale wideo.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz