Auto zjechało do rowu. Są poszkodowani

reklama

Być może pora była przyczyną zdarzenia drogowego w Paprotni. 12 maja o ok. 3.40 kierowca Opla nagle zjechał z pasa DK 92 do rowu. Trzy osoby trafiły do szpitala.

 

- Dziś w godzinach nocnych o 3:47 zostajemy zadysponowani do zdarzenia drogowego na Drodze Krajowej 92 w miejscowości Paprotnia. Po przybyciu na miejsce okazuje się, że kierujący pojazdem marki Opel z nieznanych przyczyn zjechał z drogi i znalazł się w przydrożnym rowie. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zderzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobom poszkodowanym, odłączeniu zasilania w pojeździe oraz kierowaniu ruchem. W wyniku zdarzenia do szpitala z lekkimi obrażeniami trafiły 3 osoby – relacjonuje wypadek w Paprotni z 12 maja OSP Budki Piaseckie.

Na miejscu interweniowały też zastępy straży z Sochaczewa i Paprotni, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego i policja.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz