ARESZT DLA NOŻOWNIKA

reklama

Policjanci z Zawiercia zatrzymali 59-latka podejrzanego o usiłowanie zabójstwa. Pijany mężczyzna kilkukrotnie ugodził nożem swoją żonę i syna. Sprawca został już tymczasowo aresztowany.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek, około 3.00, w jednej z miejscowości na terenie gminy Łazy. Z ustaleń policjantów wynika, że 59-latek kilkukrotnie ugodził nożem swoją żonę i syna podczas domowej awantury. Powodem kłótni było to, że 60-letnia żona oraz 27-letni syn nie chcieli dać pijanemu już mężczyźnie alkoholu. Obydwoje trafili do szpitala, a 59-latek został zatrzymany. Miał ponad 2 promile alkoholu. Wczoraj usłyszał zarzuty. Dziś sąd zadecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.
Za usiłowanie zabójstwa zatrzymanemu grozi nawet dożywotni pobyt w więzieniu.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz