Agresywny 19-latek szalał w nocy na SOR włocławskiego szpitala. Zaatakował...

reklama

Pijany i agresywny 19-latek trafił na szpitalny oddział ratunkowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego we Włocławku. Zaatakował udzielających mu pomocy pracowników lecznicy.  

Policja we Włocławku informuje, że wczoraj (niedziela, 29 września) po godz. 2.00 w nocy dyżurny otrzymał zgłoszenie o młodym mężczyźnie, który zachowuje się agresywnie na terenie oddziału ratunkowego włocławskiego szpitala.

- Mundurowi, którzy przybyli na miejsce ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Lubień Kujawski używał słów wulgarnych wobec personelu medycznego, a nawet zaatakował jednego z ratowników. Mimo agresji słownej i fizycznej, medycy opatrzyli mu rany, po czym trafił w ręce policjantów. Mundurowi zbadali stan trzeźwości 19-latka. Okazało się, że miał ponad promil alkoholu w organizmie - informuje st. sierż. Tomasz Tomaszewski z policji we Włocławku. 

Mieszkaniec gminy Lubień Kujawski uspokoił się dopiero w policyjnym areszcie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty znieważenia i naruszenia nietykalności cielesnej ratowników medycznych i lekarza. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz