Aby zapewnić bezpieczeństwo dzieciom i młodzieży na drogach

reklama

Powiat Lipnowski wspiera działania związane z bezpieczeństwem społecznym. Często są to dofinansowania mające na celu polepszenie funkcjonowania działań Komendy Powiatowej Policji oraz Straży Pożarnej, ale także mniejsze przedsięwzięcia.

Starosta Lipnowski Krzysztof Baranowski włączając się w realizację programu „Poprawa bezpieczeństwa niechronionych uczestników ruchu drogowego na drogach powiatu lipnowskiego 2019-2020” realizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Lipnie przekazał dziś na ręce Komendanta KPP w Lipnie insp. Zdzisława Ciesielskiego maskotki policji kujawsko-pomorskiej tzw. „POLFINKI” oraz opaski odblaskowe zakupione ze środków budżetu powiatu lipnowskiego.

Głównym celem programu jest zapewnienie bezpieczeństwa dzieciom i młodzieży poruszającym się po naszych drogach. Maskotki będą towarzyszyć policjantom na różnego rodzaju wydarzeniach organizowanych w ramach akcji profilaktycznych. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz