59-latek wpadł podczas rutynowej kontroli

reklama

Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi kierowcy, który wbrew sądowemu zakazowi wsiadł za kierownicę nissana i wyruszył w trasę. Zachowanie mieszkańca Bydgoszczy, którego z ruchu wyeliminowali policjanci z szubińskiego komisariatu oceni sąd.

Policjanci szubińskiej „patrolówki” podczas wtorkowej (24.09.19) służby na terenie miasta zatrzymali do rutynowej kontroli nissana. Auto prowadził 59-letni mieszkaniec Bydgoszczy.

Kierowca nie okazał do kontroli blankietu prawa jazdy. Jak się szybko okazało wcale go nie miał. Potwierdzeniem, że mieszkaniec Bydgoszczy nie powinien prowadzić auta było sprawdzenie w policyjnych systemach. Okazało się, że w 2018 roku sąd wydał mu zakaz prowadzenia pojazdów.

Kierowca otrzymał zakaz dalszej jazdy i wezwanie do stawiennictwa w komisariacie. Niebawem przyjdzie mu ponownie spotkać się z mundurowymi i usłyszy zarzuty za złamanie sądowego zakazu za co grozi kara od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Ocena zachowania 59-latka należy do sądu.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz