50-letnia kobieta zginęła w zderzeniu dwóch samochodów pod Tucholą

reklama

Ford "nie wyrobił" na łuku drogi pod Tucholą. W zderzeniu zginęła pasażerka nissana, w którego uderzył rozpędzony samochód.

W sobotę, 10 sierpnia, około godz. 10.00 na drodze wojewódzkiej nr 240 w  Piastoszynie doszło do tragicznego wypadku. Kierujący fordem 42-letni mieszkaniec gminy Tuchola,  jadąc od strony Tucholi w kierunku  Chojnic, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i czołowo zderzył się z nissanem, jadącym z naprzeciwka.

Wszyscy uczestnicy wypadku z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala. Niestety, 50-letnia pasażerka nissana zmarła wczoraj (11 sierpnia) w szpitalu.

- Tucholscy śledczy pod nadzorem miejscowej prokuratury wyjaśniają wszystkie okoliczności tego tragicznego wypadku - poinformował mł. asp. Bartosz Wiese, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tucholi.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz