30-latek zdetonował pocisk. Trafił do szpitala

reklama

30-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak doprowadził do niekontrolowanej detonacji pocisku, który pochodził z czasów wojny.

W środę około godz. 18:30 dyżurny wejherowskiej policji otrzymał informację o wybuchu w miejscowości Kębłowo. Skierowani na miejsce funkcjonariusze policji potwierdzili zgłoszenie. Do eksplozji doszło w pomieszczeniu warsztatowym na terenie prywatnej posesji.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że 30- letni mężczyzna wraz ze swoim znajomym za pomocą wykrywacza metali wydobył z ziemi pociski z czasów wojny. Następnie przeniósł je na teren prywatnej posesji, gdzie próbował przepiłować jeden z nich, w wyniku czego doprowadził do jego niekontrolowanej detonacji.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać śledczy. Wejherowscy policjanci przypominają, że militaria, które pochodzą z okresu wojny, mogą być bardzo niebezpieczne.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz