30 lat więzienia dla pedofilów. Tak może być!

reklama

Prawo i Sprawiedliwość chce podwyższenia kary bezwzględnego więzienia dla osób, które dopuściły się przestępstw seksualnych wobec dzieci. Pedofile mają być pozbawieni wolności na 30 lat. Mówił o tym dziś na konferencji prasowej poseł PiS Jan Dziedziczak, kandydat w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W sobotę w internecie miał swoją premierę film dokumentalny "Tylko nie mów nikomu", którego autorami są bracia Sekielscy, w tym znany dziennikarz Tomasz Sekielski. Obraz opowiada historię osób skrzywdzonych przez duchownych. Film bije rekordy oglądalności, ale wywołał też szeroką dyskusję o pedofilii w polskim kościele katolickim. Wypowiadają się na ten temat najwyżsi przedstawiciele władz kościelnych i politycy. To jeden z głównych problemów poruszanych w obecnej kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.

W poniedziałek, podczas konferencji prasowej w Lesznie, dziennikarze pytali posła PiS Jana Dziedziczaka, czy widział już film braci Sekielskich.

- Nie widziałem, bo miałem w weekend bardzo dużo obowiązków związanych z kampanią wyborczą, ale mam zamiar to zrobić podczas ciszy wyborczej - odpowiadał kandydat do PE. Poseł powiedział, że PiS będzie się domagało surowszych kar dla pedofilów. - To obrzydliwa zbrodnia i musi być traktowana surowo, bez żadnej taryfy ulgowej. Kary będą dla wszystkich bez wyjątku, także dla celebrytów i księży.

Dlatego też, według PiS, pedofile mają trafiać za kratki na 30 lat.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz