25-latek rzucał krzesłami i atakował ludzi w barze

reklama

Wejherowscy strażnicy miejscy zatrzymali 25-letniego mężczyznę. Agresywny mieszkaniec Rumi wszczął awanturę przed jednym z barów na terenie Wejherowa.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek. Około godz. 17 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że przed jednym z lokali w centrum miasta silnie pobudzony mężczyzna awanturuje się z obsługą baru. 25-latek rzucał krzesłami, przewrócił stolik i atakował ludzi przebywających w lokalu, w tym barmankę. Mieszkaniec Rumi wszczął awanturę po tym, jak kelnerka ze względu na jego nietrzeźwość odmówiła mu sprzedaży alkoholu.

Na miejsce przybyli funkcjonariusze Straży Miejskiej w Wejherowie, którzy obezwładnili napastnika, zakładając mu kajdanki na ręce. W radiowozie mężczyzna próbował się okaleczyć, uderzając głową w kratę przedziału dla osób zatrzymanych. Okazało się, że mieszkaniec Rumi znajduje się pod wpływem alkoholu i bliżej nieokreślonych środków odurzających.

25-latek w asyście strażników został odwieziony do szpitala i umieszczony na oddziale toksykologii. W trakcie interwencji urazu dłoni doznał funkcjonariusz Straży Miejskiej. Teraz sprawca za swój chuligański wybryk będzie musiał odpowiadać przed sądem.


 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz