22-letnik ogrodnik z zamiłowania. W mieszkaniu uprawiał....

reklama

Barcińscy kryminalni zatrzymali wczoraj 22-latka, który w mieszkaniu uprawiał marihuanę. Funkcjonariusze zabezpieczyli dwie rośliny w początkowej fazie wzrostu, lampę oraz nawozy. Łabiszynianinowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.  

18 marca 2019 r. żnińscy policjanci zostali powiadomieni, o tym, że mieszkaniec gminy Łabiszyn uprawia w domu marihuanę. Pod wskazany adres udali się barcińscy kryminalni.

W pokoju, który zajmował 22-latek ujawnili dwie doniczki, w których znajdowały się rośliny w początkowej fazie rozrostu. Nad nimi, w oprawie zamontowano żarówkę. Policjanci zabezpieczyli rośliny oraz sprzęt służący do ich uprawy - lampę oraz 5 butelek nawozu.  

22-latek usłyszał zarzut uprawy konopi indyjskich. Za to przestępstwo, zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz