19-latek pobity. Stracił okulary i doznał obrażeń twarzy. Szukają drugiego z napatników

reklama

Policjanci z sochaczewskiej komendy zatrzymali pierwszego z dwóch sprawców pobicia i uszkodzenia mienia na szkodę 19-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w połowie stycznia. Podejrzany usłyszał już zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego z napastników.

W ubiegłym tygodniu policjanci zostali powiadomieni o pobiciu 19 - latka. Do zdarzenia miało dojść 10 stycznia br. Z ustaleń wynika, że pokrzywdzony spotkał się ze swoimi znajomymi w parku F. Chopina. W pewnym momencie został zaatakowany i pobity przez dwóch mężczyzn w wyniku czego doznał obrażeń twarzy i zniszczono mu okulary.

Krótko po zgłoszeniu policjanci zatrzymali pierwszego z podejrzanych. Jest nim 20-letni mieszkaniec Sochaczewa. Młody mężczyzna usłyszał już zarzut pobicia i uszkodzenia mienia. Za popełnione przestępstwa grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Trwają czynności zmierzające do zatrzymania drugiego z napastników.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz