17-latek ukradł kamerę monitoringu. Zdradziła go mowa ciała

reklama

Kryminalni z Inowrocławia zatrzymali 17-latka, który ukradł zewnętrzną kamerę z pizzerii. Choć miał kominiarkę został zdemaskowany. Mimo młodego wieku grozi mu kara do 5 lat więzienia.

Kilka dni temu kryminalni rozliczyli do sprawy kradzieży 17-letniego mężczyznę. Do zdarzenia doszło w lutym, kiedy to z jednej z pizzerii w Inowrocławiu została skradziona zewnętrzna kamera. Z jej zapisu policjanci odczytali jedynie zamaskowaną postać. To początkowo były szczątkowe informacje, które okazały się istotne dla sprawy.

- Policjanci bardziej przeanalizowali zebrany materiał dowodowy i monitoringowy. Z tego ostatniego, ubiór, wiele gestów i ruchów sprawcy skutkowało tym, że policjanci nabrali podejrzeń, co do konkretnego młodego mężczyzny. Był on  im znany z wcześniejszych przypadków łamania prawa. Jeszcze przed majowym weekendem namierzyli go i zatrzymali - mówi asp. szt. Izabella Drobniecka.

17-latek usłyszał zarzut kradzieży. Skradzioną kamerę sprzedał, rzekomo przypadkowo napotkanej osobie. Grozi mu teraz kara do 5 lat więzienia.


reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz