16-letni amator whisky z Sochaczewa w rękach policji

reklama

Przed sądem rodzinnym i nieletnich będzie odpowiadał 16-letni mieszkaniec Sochaczewa, który wczoraj został przyłapany na kradzieży alkoholu. Nastolatek próbował wynieść z marketu cztery butelki whisky warte kilkaset złotych.

Policjanci zostali powiadomieni o ujęciu nieletniego sprawcy kradzieży w jednym z marketów na terenie Sochaczewa. Ustalono, że 16-latek usiłował wybiec ze sklepu z torbą, w której miał cztery butelki whisky warte kilkaset złotych. Ochrona uniemożliwiła mu ucieczkę, dzięki czemu towar wrócił na sklepowe półki.

Policjanci zatrzymali nieletniego i doprowadzili do sochaczewskiej komendy. Ustalili, że młody sochaczewianianin jest również sprawcą kradzieży alkoholu, do której doszło dzień wcześniej w tym samym sklepie. Straty sklepu również wyniosły kilkaset złotych.

Nastolatek z Sochaczewa został przekazany pod opiekę matki. Teraz będzie się tłumaczyć przed sądem rodzinnym. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz