13-latkowie podejrzani o znęcanie się nad jeżem staną przed sądem

reklama

Kartuscy policjanci dotarli do dwóch nastolatków, którzy - według świadków - znęcali się i zabili jeża w miejscowości Sznurki. Z uwagi na wiek domniemanych sprawców wszystkie zebrane materiały rozpatrzy teraz kartuski sąd rodzinny. 

O zdarzeniu napisaliśmy w minioną środę. Jak wynika z relacji naszej Czytelniczki, grupka młodych ludzi znęcała się nad jeżem - rzucali w niego cegłą, a wreszcie zabili. Sprawa została zgłoszona policji. Funkcjonariusze przesłuchali świadków i dotarli do domniemanych sprawców.  

- Dwaj 13 - latkowie zostali rozpytani na okoliczność całej sprawy. Mamy do czynienia z osobami nieletnimi, więc tylko na taki tryb pozwalają przepisy. Cały zebrany materiał dowodowy zostanie przekazy do sądu rodzinnego, który zajmie się teraz tą sprawą - mówi Artur Socha, rzecznik prasowy kartuskiej policji. 

Obaj nastolatkowie są obywatelami Niemiec. Policjanci czekają jeszcze na opinię lekarza weterynarii, któremu przekazano truchło zwierzęcia w celu określenia przyczyn jego śmierci. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu nasygnale24.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz